Bakulkův web

Náš život s Bakulkou a Bakulkův život s námi

Homepage

Čas pomsty nadešel (srpen 2003)

Říct, že jsme byli poprvé někde bez Bakulky, je přehnané. I když musím říct, že ho nechávám samotného poměrně nerada. To, že jsem na něj upnutá, maskuju starostí o Bakulovo blaho a zachování zdravého rozumu dočasných adoptivních rodičů. Když jsme se ale rozhodli odjet na prodloužený víkend do Německa, bylo jasné, že se budeme muset od Bakínka odloučit. A tak jsme ho předali do Samíčkovy rodiny.
Upřímnost především: nesla jsem to mnohem hůř než Bakula. Kromě stesku jsem byla plná obav, co asi provede.
   
První večer Bakulka pojedl, hrál si ze Samulkou a trochu smutnil (tak akorát, abych to nebrala jako zradu a zároveň se netrápila). Ze strany adoptivních rodičů samá chvála. Od té upustili hned ráno. Bakula se v noci rozhodl zpestřit si jídelníček a sežral celé kuře ála kachna. Jenom zelí nechal (je celý po mně, nejí zeleninu :o). Pravděpodobně do party přibral i Samíka, protože mastné tlapičky byly na obou stranách pekáče. Ale jinak čistá práce, až v rodině zavládlo podezření, že to snědl člověk, ne psi. První černý puntík.
 
Bakulka si dával docela pozor, aby průšvihy dávkoval po částech. Takže na další došlo až následující noc. Děsně přepil (to má zase po tatínkovi :o) a ve tři ráno už to fakt nemohl vydržet. Všichni si mysleli, že si vymýšlí, a tak jim Bakulka na celou chodbu a dokonce i na koberec v obýváku předvedl, jak vážné to bylo. Černý puntík se zvětšil na tenisák.
 
Malá přestávka v lumpárnách, přejíždí se ke kamarádům na venkov. Hezká zahrada a na ní trávník, co si přímo říká o to, aby ho Bakulka prozkoumal. A zkoumá řádně. V hloubce 20 centimetrů u pátého místa asi dostal na zadek, protože se potom omezil jenom na intenzivní dlouhé ječení na brebery v trávě. Tenisák nabyl velikosti sněhové koule.
 
Lidi, co chovají setry, mají asi zvláštní náturu. O Bakínkovi v neděli řekli: "Byl skvělý." A dokonce to nebyla ironie.
Poslední komentáře
20.08.2006 10:20:46: www.caygar.estranky.cz sekce Gustavsmiley${1}