Bakulkův web

Náš život s Bakulkou a Bakulkův život s námi

Homepage

Na chalupě (léto 2003)

Přes léto jezdíme na chalupu na Sázavu. Půjčujeme si ji od kamarádů, kteří si ji půjčují od jiných kamarádů. :o) Bereme s sebou i Samíka a užíváme si všichni společně. Pro psy je to ráj - polosamota s velkou zahradou, obklopená lesem. Za plotem dva nerudní šarpejové, co je děsně vytáčí, že jsou tam jiní psi, a proto je potřeba je pořád popichovat. Voňavý trávník plný breberek, které si jen říkají o to, aby je nějaký obětavý psík vyhrabal. Kousek cesty autem řeka Sázava.
Samu ječí, Bakulka hrabe

Zahrada je nejlepší místo pro hrabání a štěkání na brebery v trávníku. Po víkendu vypadá většinou trávník, jakoby ho zrylo stádo divokých prasat. Samu ječí, Bakula hrabe.

plaveme v lomu
Chodíme plavat do lomů, specielně na "dvojku". Místní mají lomy pojmenované podle čísel, které měly, když se v nich ještě těžilo. Voda je krásná, čistá a studená. Bakula plave moc rád, Samu už tolik ne, a tak se většinou omezí na to, že zůstává na břehu a ječí na nás. Zleva: Radi, Samu, Bakula.
Do noci
První den vždycky kluci řádí do noci. Samík by možná už i spal, ale Bakula mu to nedovolí. Je potřeba mu pořádně ožižlat uši, kousat ho do krku a čas od času ho vyštěkat.
Samu leží, Bakula se chystá k útoku.
výlet na Sázavu
Výlet na Sázavu je skoro pravidlem. Chodíme trasu kolem řeky. Je tam krásně a navíc si kluci užijí vody i lesa.
Vlevo: Samu, Radi, Bakulka
mrtvola
Když se vrátíme z výletu jsou všichni vždycky vyřízení. Samu leží jak mrtvola, páníčci se chystají na grilovačku. Až ta probere bezedné rezaté popelnice na čtyřech nohách k životu.
v posteli
Spíme na super velké posteli, kam se v pohodě poskládá několik lidí a psů. Odpadají tak bitky o místo a situace, kdy se ráno probudím zkroucená jak paragraf na kraji postele a tělem kopíruju roztahující se psy.
Fotogalerie z chalupy zde.
Žádné komentáře